Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz alphamooncam #121033 üzenetére

    "Arányaiban 1:2 vagy 1:3 az arány, tehát a 70.000 Ft.-os monitor hangját 150-200.000 forintos hifi polcsugárzók minőségének éreztem."

    .... ehhez nem tudok mit hozzáfűzni .......

    "Cserélgetésen itt azt értem, hogy az erősítő-kábel-hangszóró hármast nem nekem kell összeválogatnom, hanem a mérnökök, azt már korábban megtették."

    ... erre írtam, hogy az összekötő (RCA) kábel is legalább annyira befolyásolhatja a kapott hangot, mint egy "hagyományos hsz kábel, tehát ez esetben is kellene/érdemes cserélgetni, próbálkozni.....

    "Ha a monitor hangja tetszik az jó, és nem érhet meglepetés a klasszikus felállással szemben, amikor összeáll a rendszer."

    .... de érhet meglepetés, lsd. egyel feljebb .....

    "Hangnyomásra vonatkozó megjegyzésem pedig mindössze arra vonatkozott, hogy csatornánként 30W ( RMS) bőven elég, nyilvánvalóan a passzív hangsugárzót meg mindenki annyival hajtja amennyivel akarja, vagy az erősítője tudja."

    .... azt is vedd figyelembe, hogy a beépített erősítő azt a max. 30W RMS-t milyen egyéb adatok mellet tudja ....

    ..... sem le, se rábeszélni nem akarlak semmire, de szerintem is hallgass a többiekre, ezzel semmit sem spórolnál, de ellenben még több egyéb problémát okoznál magadnak ......

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák