Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz BBéci #115999 üzenetére

    "Ezzel aztán rengeteget segítettél szasanyinak."

    Nem zavar, hogy nem szasanyi, hanem mhmpista általam jogosnak érzett mondatára reagáltam?

    "Mit tanácsolsz, vegye, rendelje a Yamahákat, vagy ne?"

    Ha (hozzám hasonlóan) a tüzetes meghallgatás és teszt után jobbnak érzi a más típusú centert, akkor válassza azt, ha nem érzi jobbnak, akkor maradjon az azonos típusúnál.

    "Azért beszéljük le róla"

    Ferdítesz, szó sem volt lebeszélésről.

    "igenis a frontokkal megegyező családból származó center a legjobb választás"

    Általában így van. De egészen biztosan nem mindig.

    "Kivétellel még nem találkoztam, de ha van, az csak erősíti a szabályt."

    Közhelyet mondok a közhelyre. Semmilyen kivétel nem erősíti a szabályt. Minden kivétel gyengíti a szabályt.

    "Nem kötelező semmi, ahogy előbb írtam, a két frontsugárzónak sem muszáj egyformának lennie."

    Nagyon rossz a példa, tök másról van szó. A jobb és bal oldali frontsugárzók sohasem lehetnek más tónusúak. Ez front és center vonatkozásában nem mindig van így. Nálam határozottan más tónusú volt a saját családból származó center, mint a frontok. A frontjaimhoz sokkal inkább illik az, amit választottam.

    "Aki nem hallja a különbséget, akit nem zavar, az tényleg bármit bepakolhat egy házimozi rendszerbe."

    Aki meg hallja, hogy a saját centere nem ugyanazt a magas színvonalat produkálja amit a frontok, akkor az cseréljen centert.

    "Éljenek a botfülűek!"

    Éljenek a szögletesek, és az ész nélkül szabályt követők!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák