Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz Beni2360 #19697 üzenetére

    Én ma pont a frontokon elhelyezett atmos dobozokat tesztelem.
    Már alakul a fejben egy kép, no meg lehet egy kis iromány is róluk.
    Sokat olvastam , informálódtam es biztos hogy a mennyezeti dobozok sokkal jobbak. Viszont azért ezek a kiegészítő dobozok kiszelesitik, 'megemelik' a teret es a tererzetet.
    Nem tökéletesen fölöttem történnek az események, de az teny ha elmegy a fejem folott valami, akkor azt mar fentről hallom, eddig viszont sikban hallottam.
    Ami nagy 'látványos' atmos sav vagy dts neural x esetén, a nagy szabad tér lekepzes, vagy a zart teru hely érzete.
    Pl amikor a fegyvertelen katona c. filmben a csatajelenetben tuzelnek a japcsik, es a bungaloban mutatják, olyan mintha ott lennék bent.
    A nagy tererzet, pl az es most az 'uj' Riddick filmnél neural xben, az eső olyan ezres mintha fentről esne...
    Ez csak egy két gondolat.

    En azt mondom amig nincs viszonyítási alapja az embernek, addig nem rossz ez a kiegészítő doboz...

    Persze ha van lehetőség, akkor atmos esetén, irany a plafon, nekem is az a vegcel :K

    Nemir Ombe : nem olyan rossz az azé ;]
    Bár teny hogy abban is van valamit, amit írtál :DDD

    Ui, még a menny dörges is olyan érzetet kelt mint az eső, fentről hallom, eddig mindig valamelyik irányból hallottam...

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák