Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz mirci18 #643 üzenetére

    Nekem is voltak fenntartásaim a tortával kapcsolatban, de párom megnyugtatott, h a csaj aki csinálta, szuperül dolgozik. Cukrászdából rendelve elég drága lett volna, így a kétemeletes 36 szeletes 9k volt. Én nem nagyon bírom elhinni, h ezen még haszna is volt, szerintem nagyon rendben volt az egész. Olyan lett, amilyet akartunk.
    Ráadásként kiderült még vacsora elõtt, hogy hoztak a rokonok egy pörköltcukor tortát is, úgyhogy el voltunk látva bõséggel a 7 tálca rétesen és a rengeteg sós aprósüteményen kívül is.
    Mindent összevetve az egész nagyon jól sikerült.
    Mondjuk annyi volt még, h apám utolsó elõtti nap írt,h nem tud eljönni,de különösebben nem zaklatott fel az információ.
    Hogy a párom idézzem:egyszer elég volt férjhez menni/nõsülni,többet soha. :)
    Azért 1000X más lehet,ha nem a párnak kell mindent leszervezni,terelgetni a népeket, aggódni minden kis részlet miatt,hanem rendesen fel tudnak készülni és nem fél órájuk van a szertartás elõtt magukra kapni az ünneplõt. :) Bár ennek is megvan a maga szépsége...

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák