Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz *Ropi* #639 üzenetére

    Mi érdekes módon véletlennek köszönhetően úgy alakítottuk ki a fontos dátumainkat
    Feleségem születésnapja és az első találkozónk évfordulója egybe esik így nem kell rá emlékeznem.
    A házassági évfordulónk és az eljegyzési egy napon van így nem kell rá emlékeznem.
    A születésnapom a kisfiam "elvette" mivel 5 nap van köztünk így arra sem kell emlékeznem.

    Egyedül a névnapokat kell fejben tartanom a feleségemét és a fiamét.
    De ezt mindíg jelzi a feleségem előre már hetekkel előre próbál finoman ráterelni hogy ugye emlékszek rá mi lessz ezen és ezen a napon.

    Így könnyű. :C

    Sajnos egyre több a válás a hirtelen hév miatt meggondolatlanság s más okok miatt.
    Kereszttestvéremék is egy évet húztak csak de sok ismerősöm 1-3 évnyi házassággal elbukott.
    Sokszor ahogy észreveszem egy gyerek eljövetele és az azzal járó gondok na meg a szürke hétköznapok az ami megöl egy kapcsolatot.
    Plusz az hogy az emberek nem türelmesek nincs bennük hűség és kitartás annyira mint a régi öregekben akár szüleinkben is volt.

    Magam mindíg azt mondtam hogy nem tudom meddig tart a házasságunk.
    De nem mondom azt hogy örökké mert a jövőbe nem látok s így hazudnom kellene.
    Én azt vallom hogy szeretem a feleségem ameddig tudom.
    S ehhez két ember kell.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák