Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz *Ropi* #494 üzenetére

    Ezt mondom én is, hogy el vagyunk kicsit havazva... :B
    Ráadásul fotós témában fogalmam sincs milyen árban mozognak/dolgoznak. Na ez van olyankor, mikor azt mondja az ember élete párja, hogy ő intézi a fotográfust, miközben a dekorációval van elfoglalva... ;] Hú de gonosz voltam, de igaz... :U

    Zeneileg mindenevő vagyok.
    Felejtsd el, nem tudnám megfizetni a tagot! :DDD
    Valami hasonló könnyed hangvételű dologra gondoltam, ami háttérben szólna, nem lenne tánci, nincs is hol...
    Mint mondtam, egy könnyed kis összejövetel, eszem-iszom, aztán mindenki mehet amerre lát, két napra rá mennénk egy 5-6 napos nászútra itthon, Mo-on. Azt is nekem kell leszervezzem, cserébe az asszony állja egész nászutat.
    De még annyit sem segített, hogy hová szeretne menni. Mostanában a dolgok spórolós oldalát nézi. Múltkor láttam, ahogy az akciós kuponos oldalakon nézelődik, volt ott minden Egertől Szegeden át Sopronig minden.
    Én Sopronnal szemezek, meglepi lenne neki szerintem, ha egy napra át tudnánk ugrani a komákhoz Bécsbe "körülnézni", speciel ott még nem jártam. Párom meg egyáltalán nem járt még külföldön.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák