Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    Na kérem.
    Szeptember 3-án lesz a nagy nap.
    Szervezésben én is aktívkodom, bár úgy érzem kicsit el vagyunk maradva. Holnap nyomtatjuk a meghívóba a "bététlapot". Ültetõkártyákat is én rendezem, meg a kaját is le kéne informálni, hogy elvállalják-e a kiszemeltek. Háznál tartjuk a "bulit", de nagy duhajkodást nem akarunk, nem akarok a nagy napon hányásában fetrengõ meghívottat látni.
    Dekorációba is besegítek, de volt, h ki kelleţt ábrándítsam a párom, mert irreális origami melóba akart kezdeni. :D
    Az õ ruhája volt az elsõ ami meglett, nekem még most keressük a megfelelõt. Szívesen varratnék méretre is komplett öltönyt, de azt nem az én pénztálcámhoz igazították, bár helyben is kérdezõskõdök, hátha futja egy félszáz rongyból... Ja és akkor még a cipõrõl még nem is beszéltem. Az kész horror, egyszerüen nem találok megfelelõt, magas a lábfejem.
    Páromat addig nyaggattam, amíg végül megmutatta a ruháját, meg láttam róla képeket is, de élõben biztos sokkal szebb lesz.
    Már 8 éve vagyunk együtt (asszem)...

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák