Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz mirci18 #411 üzenetére

    Értem a nézőpontodat, viszont az érem másik oldala az, hogy igazából ma már nincsenek távolságok: autóval 4 óra alatt Bécsben voltunk úgy, hogy közben még beugrottunk Pozsonyba is egy ismerőshöz a fotózás előtt. Ismerek több olyan embert is, akik külföldi esküvőfotósokat hívtak a saját esküvőjük fotózására ide Budapestre. Az egyik történetesen Yervant-ot hívta, aki a világ egyik (ha nem a) legismertebb esküvőfotósa...A "destination wedding" egy külön ága az esküvőfotózásnak, amikor teljesen mindegy, hogy hol laksz, a pár intézi az utazást, a szállást, stb., hogy az adott fotós örökítse meg az esküvőjüket. Yervant és a felesége, Anie kb. minden hétvégén más országban dolgoznak ugyanúgy, ahogy pl. Jerry Ghionis és Melissa...

    Monopolhelyzet: ha olyat tudsz amit senki más, akkor ha vágynak rá tőled kell megvegyék. :)

    Hobbiként főleg tartsd annyira a munkád, amennyire értékeled! ;) Akkor még a saját szabadidőd van benne, ami megfizethetetlen - ha főállásként csinálnád, akkor már elvárássá válna. ;)

    Azért merem ajánlani a ruha rendelését, mert több párunk tett így az elmúlt 4-5 évben és semmi gond nem volt. Pl. ha jól tévedek ez is onnan van:

    ha más ruhát küldenek az tényleg meglepetés, de akkor még mindig el lehet adni és jobban jössz ki mint a visszaküldésével, közben meg rendelsz egy másikat: ezért kell a biztonsági ráhagyás időben. :) De nem akarok senkit megtéríteni: mindenki úgy csinálja ahogy akarja, csak gondoltam hátha valakinek hasznos. :)

    Refundolni mindig érdemes ha bármilyen gond van, amit az eladó nem akar megoldani. Megfelelően kommunikálva pedig 100%-ot kapsz vissza (tapasztalatból mondom). Az említett esetben egyébként nem én küldettem újra a csomagot, hanem az eladó magától ajánlotta a saját költségén, mivel ő is tisztában volt a helyzettel (természetesen megvártuk amíg visszaérkezett hozzá amit korábban feladott és utána küldte el újra). Mondjuk így még jobban is jártam, mert közben volt egy verziófrissítés és máshogyan nem tudtam volna az újabb eszközökre cserélni az elsőként küldötteket. :)) Egyik barátom még jobban járt, mert megbeszélte a kis kínaival, hogy az elküldi másodszor a rendelését ami elsőre valahogy nem érkezett meg, aztán a második után 2 héttel befutott az első is (közben saccra 3x megkerülte a Földet :D). Amikor megírta az eladónak, hogy mi legyen, azt mondta, hogy nem kell visszaküldenie a plusz tételt. :))

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák