Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz *Ropi* #400 üzenetére

    Alapszabály hogy ruhát cipőt neten nem veszünk mert sokszor más fajta a termék mint a képen.
    Elég ha csak az ukrán mennyasszonyi ruhákat nézzük amik olcsók de silány minőségűek.

    Refund meg sokszor csak akkor jár ha alapos okod van és akkor sem teljes összeg.
    Maximum visszapostázáskor jár teljes refund de akkor meg az ember gatyája rá megy a plusszköltségekre.

    Nekem volt olyan cuccom, ami 3 hónap alatt (!) érkezett meg. Igaz, közben folyamatosan tartottuk a kapcsolatot az eladóval (belefutottam a Kínai újévbe, meg 2x kellett elküldenie egy Sanghaji konferencia és a terrorveszély miatt, amikor kb. 1 hónapra leállították a Sanghaji központi posta csomagelosztójának működését).

    Másik alapszabály hogy újrapostázást soha nem kérünk ha nem jön meg a termék.
    A pénzt kérjük vissza mivel nincs garancia hogy az eladó újra fog postázni.

    Nekem 500 külföldi rendelésem volt eddig ha az ember küröltekintő nem verik át.
    Egy biztos az ebay rendszere miatt sokkal korrektebbek az eladók mint itthon a vaterán.

    Az esküvői ruha szerintem csakis személyesen vehető mivel nem tudhatjuk előre mi áll jól és mi nem.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák