Új hozzászólás Aktív témák

  • Csimasz22

    csendes tag

    válasz tildy #102 üzenetére

    Lehordani a sárga földig? Nem azt senki sem tette. Igaz, apám kitíltotta a házából, de az is csak egy ideig tartott. Igazából a mai napig nem tud neki megbocsájtani, de ez betudható annak, hogy ő keményfejű és régivágású, ''az adott szó kötelez'' felfogású ember.
    A tesóm azonban mégis mellette döntött, s ezt én tiszteletben tartottam, mellettük álltam, nem csatlakoztam azoknak a táborához, akik ''lehordták'' az exvőlegényt. A véleményem meg van erről, de a hugom ezzel a fickóval boldog és ha így van, én nem szólok bele.
    Amúgy egy normális, értelmes, jó humorú, helyes ember. Sejtem mit szerethet benne ennyire a hugim. A másik: tudom, hogy fontos, létfontosságú és sorsfordító kérdésekben is lehet tévedni, mert ''tévedni emberi dolog'' . Rossz döntés meghozásának veszélye mindenkit fenyeget; velem is megesett egyszer, más miért ne tévedhetne és módosíthatna?...
    Csak tény, hogy nagy horderejű kérdésben a meggondolatlan döntést nehezebb kiheverni; és olyan károkat okozhatunk másoknak, amiket nehezebb feldolgozni.
    Azért egy leánykérést egy férfi jobban fontoljon meg, mert az az ő döntése -jelen esetben pl. a pasi kérte a hugomat, hogy menjen hozzá, és nem fordítva!

Új hozzászólás Aktív témák