Új hozzászólás Aktív témák

  • DrJános

    aktív tag

    Sziasztok.

    Tudom, hogy nem teljesen témába illő, de sajnos aktív topikot nem találtam, de talán itt kaphatok választ.

    Szóval anya nagyon szeret egy rádió adást hallgatni, de sajnos nagyon gyenge minőségű az adás sokszor nem is hallani egyáltalán. Szeretném élvezhetővé varázsolni, de fogalmam sincs, hogy miként lehetséges ez. Ma próbálkoztam azzal, hogy a régi tetőantenna és koax kábel segítségével felerősítsem a jelet, sikerült is de csak az egyébként is jó és erős adók lettek még tisztábbak és hangosabbak ezáltal még jobban elnyomva a kívánt adást. :W Most már semmi ötletem nincs, hogy miként lehetne megoldani ezért gondoltam, hozzátok fordulok.

    Illetve lenne még egy kérdésem a számítógépemtől távol a ház másik szobájába lehet, hogy fogok tenni egy hangfalat amit a gépről üzemeltetek (nyugalom nem én akarom hallgatni :DDD ) a feszültségesés elkerülése miatt úgy gondoltam, hogy 1,5mm2 kábellel oldom meg, nem tudom jó ötlet-e. Illetve ha "út közben" összeszedne valami zavaró frekvenciát akkor azt hogy lehet kiszűrni?

    Remélem tudtok segíteni.

    Üdv: János

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

Új hozzászólás Aktív témák