Új hozzászólás Aktív témák

  • Lewisboy

    csendes tag

    Sziasztok!

    Örültem, hogy megtaláltam ezt a topicot. :) Problémám akadt, igy remélem a segítségemre tudtok lenni.

    Mivel még mostanában igyekszem behozni a zeneszerzés mellett elmaradt hangtechnikai hiányosságaim, s akadt egy egy dolog, amire magam nem találom a választ.

    Jó ideje dolgozok FL Studioval, ezzel eddig nincs semmi baj, soha nem volt vele problémám. DE, most hogy vettem egy Focusrite Saffire 6 USB hangkártyát, a következő problémám támadt:

    Van egy ősrégi Logitech 5.1es hangrendszerem amiből 2 front és egy center illetve a Sub van bekötve. Mindent bekötöttem a hangkariba és az történt hogy a subwoofer csak akkor szólal meg normálisan, ha a jack dugóját kicsit kihuzom akkor megszólal normálisan. Viszont nekem ez így valahogy nagyon unszimpatikus szitu. Kontakhibára én is gyanakodtam , de anno egy másik Focusriteot már elhoztam és pont ezen hiba miatt küldtem vissza . Találkozott már valaki hasonló problémákkal? Magyarázható ez a hangfalrendszerem öregségével? Katt ide.Gondolkozom azon, hogy mivel több pénzem egyelőre nincs, veszek studiolehallgatókat 20-30 között. Ár/érték arányba ezek nekem hogyan érnék meg, vagy esetleg tudtok ajánlani valamit?

    Válaszokat előre is Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák