Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • picikrisz

    csendes tag

    válasz (Bundás) #50 üzenetére

    upsz bocsi a sormintáért... :)

    Tehát felraktam azt a drivert, amit a hivatalos oldalról le tudtam tölteni. A nem alaplapi hangkártyákat, amiből történetesen 2 van (persze külön-külön teszteltem... :B ), kivettem a gépből, majd aktiváltam az alaplapit.

    Szal, mikor bekapcsolom a gépet, működik a hang, pár programot bekapcsolok, pl. játék, zenehallgatás, film, stb., egy ideig jól működik, majd teljesen random elmegy a hang, mikor kikapcsolok egy progit és bekapcsolok egy másikat, és a harvereszközök között úgy látszik, mintha nem lenne semmi audióvezérlő, hangkártya, akármi a gépemben. Ez így megy egészen egy újraindításig, akkor kezdődik minden előlről...
    Teljesen random idő telik el a gép bekapcsolása és a hang eltűnése között. Még nem mértem le pontosan...
    Hálókártya van a gépben, már jóideje ugyanaz, tv-tuner nincs. Nem volt tudomásom szerint sem rövidzárlat, biztosíték lecsapás, hurcolászás... Kb másfél hónapja dvd-írót raktam be a gépbe, lecserélve egy régebbi dvd-olvasót, de a ''hangos'' problémám nem azután jelentkezett, hanem jóval később. Más alkatrész csere nem történt.
    :O

Új hozzászólás Aktív témák