Új hozzászólás Aktív témák

  • beni14

    csendes tag

    Helo!
    Kérdezgettem más fórumon is, de sehol nem tudtak válaszolni, ezrt ide fordultam mint szakértőkhöz :R Nah nem dumálnék tovább mondom a problémát:

    Van egy ASUS P5LD2 förtelmes, borzadály alaplaplom, egy Realtek integrált hangkártyával, ALC882 típus...
    Próbálgattam a mikrofont, de nem érzkeli normálisan akármit mondok nem veszi fel, csak folyamatosa recsegés. MINDENT kipróbáltam, 2 másik hozzáértő ember próbálgatta távoli asztallal megcsinálni, semmi. Közbe észrevettem egy fórumot, akinek ugyanilyen problémája van, Ő beküldte az ASUS-nak és kicserélte. Nah én most nem fogok semmitsem beküldeni az teljesen biztos, mert nekem minden nap szükségem van a gépre :U
    HA esetleg hetekig ott lenne (ami valószínű) akkor meg nem tudom hogy mit csinálnák...

    Úgy döntöttem veszek bele pár ezer forintos hangkarit, az alaplapi hangot meg tiltom, ami ennél CSAK jobb lehet.

    Tudnátok valamilyet ajánlani? Esetleg valami helyet ahol 1k-ból megúszom a PK-t?
    Én ezt néztem: http://bitbolt.hu/index.php?csop=Hangk%E1rtya%2C+hangsz%F3r%F3%2C+fejhallgat%F3

    SB 16 kompatibilis PCI 5.1 (Helybe lenne)

    erről vélemény? Ha tudnátok valami másik hangkártyát ajánlani, olcsót, és ami nem Tesco szintű azt megköszönném :DD
    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák