Új hozzászólás Aktív témák

  • s.agnes

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem vagyok valami nagy szakértő, ezért fordulok nálam sokkal okosabbakhoz, és remélem, hogy tudtok segíteni.

    Van egy Backard Bell laptopom (kb másfél éves) és eddig semmi baj nem volt vele.
    Ma viszont hirtelen eltűnt róla a hang, csak az alaplapi hibahang hallahtó, semmi egyéb (se Windows, se mp3, se film, semmi). Már reggel óta különböző fórumokon olvasgatom a hasonló problémákat, de sajnos megoldást nekem egyik se adott.

    Ha megpróbálok bármit lejátszani pl Winamppal, akkor a "Direct Sound Output v2.2.6 Error: Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error Code: 88780078"

    A laptopon Mobile Intel Celeron M, 1466 MHz (11 x 133) alaplap van és Realtek Audio hangkártya (az Everest/AIDA ezt írja ki: ATI SB450 - High Definition Audio Controller), az eszközkezelőben semmilyen pontos infó nincs a kártyáról.

    Tegnap telepítettem az autómatikus Windows XP szoftverfrissítést, utána újraidítottam a gépete, és minden működött, hallgattam zenét. Ma meg már amikor bekapcsoltam a gépet tök néma volt. A hangfalnak nincs baja, mp3 lejátszóról működik.

    Milyen Realtek drivert telepítsek a gépre?
    Ha tudtok segíteni írjatok!

    Előre is köszi!!!!

Új hozzászólás Aktív témák