Új hozzászólás Aktív témák

  • eziskamu

    addikt

    Csak nem jön össze hogy működjön rendesen a gigabites része a switchünknek, pedíg még Taiwannal is leveleztem, de már másodjára kérték el a sorozatszámát, mert megfeledkeztek az első levelemről. Mondjuk itt van egy szép kis külkereskedelmis kollegina, hátha jobban szót ért velük, mert az én angolom szegényes, de nem hiszem hogy nem értették volna meg, hogy csak 100-on tud kapcsolat létrejönni, gigabiten nem.

    Nem tudtok olyan megbízható (24/7 üzem, de ahogy nézem az otthoni cuccokat is sokan használják így, warez/lopez/rulez ;] ) 4-5-8 portos gigabites switchet, amire ha rákötök 3 másik 24/12 portos switchet, és mondjuk 30-40 gép lóg a hálón munkaidőben,de más időpontokban is jópáran, attól nem dobja el a hálót az a switch? Csak mert mégis legalább nem egy 100 megabites kapcsolaton lógna a 3 switch, hanem mindegyikre biztosan jutna külön 100 Mbit. Na meg még magamat meg egy kollega gépét rákötném a gigabites részre, had élvezkedjünk ;] . Na jó nem is, csak ő lassan tud számlázni, én meg lassan tudok menteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák