Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Ijk #52041 üzenetére

    Azt olvastam, hogy a genetikai potenciál magasság centiben mínusz 100 zsírmentes testtömegre vonatkoztatva. Szóval az én 195 centimmel 95 kiló zsírmentes testtömeg érhető el körülbelül, illetve a hibahatár az +- 5 százalék nagyjából. Ezt semmi nem támasztja alá, csak megfigyelték a naturál versenyzőket és nem nagyon volt felette egyik se. A naturál az tényleg naturál, a telekokszolom magam, majd megvárom míg kiürül és színpadra lépek, az elvileg nem játszott ennél a történetnél. Igazából mindegy is, mert tényleg nem ismerek olyat, aki koksz nélkül átlépte volna ezt, persze ettől még lehet ordas nagy baromság is.

    Télen voltam 115 kiló 15-ös testzsír mellett, azóta nem figyeltem oda, többet kajáltam, de a fehérjebevitel is nőtt. Most mértem, 119 kiló vagyok 18-as testzsírral, a zsírmentes testtömeg változatlanul 98 kiló. 3 pontos mérés, a bb.hu kalkulátorát használtam, ahogy eddig is. Ezzel még benne vagyok ebben a tartományban, de ahogy mondod, nagyon nem is fogok nőni. Viszont erőben fejlődök, ennek pedig örülök, illetve nem is feltétlenül akarok nagyobb lenni, csak erősebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák