Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Ijk #52026 üzenetére

    Esetleg próbáld ki egy tömegelős időszakban, hogy nem figyelsz annyira a kajára és többet eszel. Kicsi zsír feljön, de lehet, hogy a többlet kalória átlendít a holtponton. Én mondjuk egy ideig stagnáltam erőben rendesen, aztán egy évig belleztem, az a vállból nyomásomon dobott egy kicsit, de szétment a derekam, aztán mióta nagyobb hangsúlyt kapnak a saját súlyos gyakorlatok, hirtelen sokat fejlődtem erőben is meg kinézetben is. Gondolom azért, mert nehéz vagyok és erőltetem a gyakorlatokat a saját súlyommal, ergo ehhez a terheléshez szokik hozzá a szervezetem. Valószínű ha teremben a nagy súlyokat erőltettem volna, ugyanígy erősödtem volna, szóval BÁ-nak lehet igaza és tényleg a minél nagyobb terhelést kell erőltetni.

  • Dexar007

    veterán

    válasz Ijk #52026 üzenetére

    Ha 2 eve ugyanolyan sulyokkkal edzel,akkor 2 evvel ezelott,hogy edzettel azokkal a sulyokkal? :F

    Give me your cum,bull!

  • válasz Ijk #52026 üzenetére

    Tippre akkor te nagy sorozatokat csinálsz és sokszor... kicsit át kéne menned "erőemelős" edzésbe. Ami kevésbé pumpál, de legalább erőben feljeszt és összetettebb gyakorlatokból áll akár (nem izolált).
    Egyszóval változtatni az edzésmódszereken és módokon, más gyakorlatok.
    Nagyobb súlyok kevesebb ismétlés és sorozat pl.

    Nyilván ha évekig ugyanazt csinálod akkor a szervezet alkalmazkodik hozzá és nem fejlődsz tovább. Ez mindennel így van. :)

    És valszeg igen a kaja sem elég, főleg a szénhidrát lehet kevés, ha nincs erőd edzeni.
    És még egy túledzési állapotod is lehet, azért érzed úgy hogy már visszafelé fejlődsz... az azzal jár, gyakorlatilag romlik a teljesítményed miatta.
    Lehet pihenni sem pihensz eleget te sem, totál ki lehet égve meg merülve a szervezeted akár.
    Az sem lepne meg, ha jópár hetet pihenned kéne, akár hónapot is egy másirányú újrakezdés előtt.
    Főleg ha nem csináltál ilyesmit a két év alatt (hosszabb pihenőt).

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Ijk #52026 üzenetére

    Ki vagy égve, felesleges tovább ragzani. Ha nem megy vmi, akkor elérted a képességeid határát, vagy éppen nem próbálod meg áthágni azokat.
    Mellékesen jegyzem meg, hogy csak a húzodzkodással és tolódzkodással igen látványos fejlődést lehet elérni, ha éppen vkinek nem állnak rendelkezésre a feltételek a súlyzós edzéshez.
    Így hát komoly fenntartással kezelem azt amit írsz, elképzelhető, hogy nálad vmi okból nem hozza a várt hatást a húzodzkodás, bár ez sem igaz, mert amíg testsúllyal nem megy legalább 10-15 ismétlés, addig valóban nem tűnhet jónak, de utána majd meglátod és megérzed az eredményt.
    A fekvenyomás valóban kicsit túl van misztifikálva, de majd ha másfél mázsa felett szériázva döbbensz rá, hogy a francba alig van mellem, akkor jogosabbnak tűnhet majd a megjegyzés, hogy de szar ez a gyakorlat, viszont akkorra majd nyomhatod félszáz kiló feletti egykezes súlyokkal a fekpadot.Lehetőség mindig van.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák