Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxximus

    őstag

    válasz Ijk #38326 üzenetére

    Tökéletesen igazad van. Ha magamat olvasnám én is egy pöcs hangembernek tartanám magam....sok ilyet lehet olvasni,látni a sok okoskodót hogy így-úgy majd megcsinálják...meglátjuk én ilyen leszek e?. Na megyek tényleg most már.

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

  • Kidus

    őstag

    válasz Ijk #38326 üzenetére

    P*csaba fel orat irtam egy valaszt es kileptetett ez a szar :(((

    Nah akkor roviden:
    Szerintem nem feltetlen bukta, van egy ismerosom akit masfel eve sikerult ramotivalni hogy elkezdjen valamit csinalni es onnantol hirtelen gyokeres valtozason ment at, elkezdett normalisan enni, edzeni, elolvasott mindent ami letezik, stbstb... 150 kornyekerol indult es most 120 lehet saccra, de teljesen mashogy nez ki, lelkesen meseli mindig mennyivel jobban erzi magat, se magas vernyomas se mas szar. Meg mindig van rajta eleg sok felesleg viszont eroben hihetetlen sokat fejlodott es szedett fel izmot is rendesen.
    Neha depi van meg elkeseredes hogy nem fejlodik meg lassu, de mindig tovabb tudja magat vinni, motivacio megvan celjai tisztak, le a kalappal elotte.
    Szoval en inkabb ahhoz kotnem ezt hol vagy fejben, lehet hogy neked hirtelennek tunik egy valtas de lehet hogy nala ez evekig erlelodott csak hianyzott valami... nyilvan o sem csak azert kezdett neki mert en azt mondtam es foleg nem azert tart ki ilyen szinten.
    Szoval lenyeg, valoban irrealis az a 40+ fogyas meg 10 kilo izom egy ev alatt viszont jo az ha az emberben van lelkesedes, ismeros is kockas hassal akart rohangaszni egy ev utan aztan szep lassan atertekelte a dolgokat :)

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák