Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Cassidey #91586 üzenetére

    Csak a Te kedvedért. :) Viszont akkor én is szeretnék látni rólad! :D

    Tamoo: Én inkább a tömegnövelőket szedtem mert a testalkatom ezt igényelte. Ezektől tudtam fejlődni. Mindig nagyon nehezen híztam.
    Régebben nem is okozott problémát a tömegnövelő, de lehet adok még egy esélyt egy magas fehérje tartalmú készítménynek.

    (#91589) madle: Számomra is meglepő volt, de mással nem tudtam azonosítani a jelenséget és ezt több orvos is alátámasztotta. Tinikorban normális, tudom, nekem is volt, mint szinte mindenkinek. Illetve szteroidhasználatnál sem ritka, csak ugye én már nem vagyok tini és szteroidokat sem használtam.
    Szerencsére elmúlt és az ultrahang is azt mutatta, hogy nincs okom aggodalomra.
    Volt régen egy edzőtársam, ő versenyzett és elég sok cuccot használt, neki akkora volt, hogy ki kellet műteni, mert esztétikailag csúnya volt. Mondjak amennyi tesztót betolt, nem is csodálkoztunk. :)

    (#91549) kolosanyi: Nyilván sok munka volt benne, azt elismerem, de a jó nő nálam nem itt kezdődik az biztos. :) Amikor egy csaj elkezd cuccozni az már a nőiesség rovására megy általában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák