Új hozzászólás Aktív témák

  • tfalcon96

    aktív tag

    Sziasztok, lehet, sőt biztos, hogy hülyén fog hangzani a kérdésem. Helyzet: 19 éves vagyok, 195 cm, 77-76 kg. Szeretnék felszedni néhány kilót, lehetőleg 6-7 kg- mot, és ugye ilyen korban nem szeretnék hasra stb. hízni, vagyis ezt a tömeget szeretném izomban felszedni. Minden, nap 35-40 percet edzek. Mivel nincs lehetőségem edzőterembe menni, ezért itthon megoldható dolgokkal: 15 fekvőtámasz - 30 felülés, 15 hát torna (két kéz hátam mögé egy székre felkapaszkodva, lábam székkel szemben kinyújtva, 40-50 cm magasságban kinyomom magam)- 20-20 egylábas gugolás+ 10 kétlábas, 10-10 súlyzòzás mindkét kézzel 4 kg súllyal, és ezt az egészet 3 alkalommal ismétlem a hét 6 napján. Naponta négyszer eszem, bár nagyon nincs időm odafigyelni erre, igyekszem sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztani, illetve nem enni nehéz ételt 6 óra után. Igyekszem sokat pihenni. Tudom, hogy az edzés nem sok, de munka után nincs túl sok erőm, illetve mellette tanulok is. Nem élek álomvilágban, nem szeretnék versenykinézetet. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e segíteni maxinalizálni a hatékonyságot, esetleg kellene-e szednem valamilyen táplálékkiegészítőt, izomtömegnövelőt? Válaszaitokat előre is köszönöm.

    _______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

Új hozzászólás Aktív témák