Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    1 hónap újrakezdés után 74 kg 188 cm...fogalmam nincs miért töltöttem fel...de megvan a bátorságom, és leszarom hogy még csak itt tartok :DDD sajna csak ilyen pózban, mert az egyik lábam hosszabb mint a másik (fizikailag), emiatt ferdén állok kicsit...élőben nem veszi észre senki, de fényképen nagyon látszik... ez 1 hidegen készült kép (nem edzés utáni) [KÉP]

    A másik: új edzéstervet állítottam össze, de szerintem még jó fos...de ki szeretnék valami újat próbálni mert ami eddig volt az nem az igazi...ki tudnátok kicsit segíteni? (itthon edzős)...

    5 day split:

    1. nap mell:

    Fekvenyomás egyenes padon egykezesekkel: 6 széria, (nekem) nagy súly, 6-12 rep
    Fekvenyomás 30 fokos padon egykezesekkel: 6 széria, (nekem) nagy súly, 6-12 rep
    Fekvőtámasz: 4 széria, lassú kontrollált formával, egyenes háttal és lábbal (minden egyes szériánál hibázásig)

    2. nap hát:

    Húzódzkodás felső fogással: 4-5 széria, lassú kontrollált formával, 6-12 rep
    Húzódzkodás alsó fogással: 4-5 széria, lassú kontrollált formával, 6-12 rep
    Fűrészelés: 6 széria, (nekem) nagy súly 6-12 rep

    3. nap váll:

    Military press: 6 széria, (nekem) nagy súllyal, 6-12 rep
    Marco shrugs: 4 széria, (nekem) nagy súllyal, 6-12 rep (http://www.youtube.com/watch?v=7U_wcZoz6LA)

    ???? ide még mit? vállra egyszerűen nem tudok kitalálni semmit ami tuti jó lenne, tömegnövelés a cél, massza!

    4. nap pihenő

    5. nap láb:

    Guggolás: 6 széria (nekem) nagy súllyal, 6-20 rep
    Merev lábas felhúzás: 6 széria (nekem) nagy súllyal, 6-20 rep
    Kitörés: 6 széria (kontrollált formával és súllyal), 6-20 rep
    Vádlizás súllyal: 6 széria, 12-20 rep

    6. nap kar:

    Egykezes bicepsz: 4 széria, 6-12 rep
    Francia rudas bicepsz: 4 széria, 6-12 rep
    Tricepsznyújtás ülve: 6 széria, 6-12 rep
    Dips (tolódzkodás): 4 széria, 6-12 rep, utána valahogy megpróbálok súlyt barmálni a lábaim közé...

    7. nap pihenő

    Ez mennyire lenne jó? A cél az izomtömegnövelés, nem érdekelnek szögek meg ez az amaz, mert még izomtömeg sincs rajtam...a tonizálásra ráérek később, előbb valami tömeget szeretnék felpakolni...Vállra javaslatok? Esetleg kar? Hibázik valahol nagyon ez az edzésterv?

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák