Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz HussarF #78849 üzenetére

    csak parasztosan kint a szabadban.. Jobb lenne futópad mert ott lehetne a sebességet kontrollálni, itt meg hajtanom kell magam, hogy ne csak sétálgassak :D Mondjuk leizzadok mint állat szóval annyira nem rossz.

    Ma mondjuk tönkre is vágtam az erőfeszítéseimet egy 0,1%-os "egészséges" joghurttal, amiben "csak" 18 gramm cukor volt. Kefírt kellett volna vennem, de annyira megkívántam ezt a qrva ananászosat...

    A reggeli borzadály meg: [link] remélem normál citrommal is működik ;] Az előtte-utána kép meggyőző :U (lol nehogy komolyan vegye valaki hogy ezért). Eddig minden napot citromos vízzel kezdtem, mert könnyebb meginni mint a simát. Azért langyos, hogy az emésztőrendszernek ne legyen sokk (valszeg ez is hülyeség de mindegy :D - mióta sóval iszom ez a legkisebb probléma vele :C ) Próbáltam az almaecetet nagyon durva nem bírtam, szódabikarbóna is kemény dió reggel... Ez a himalája só még hagyján. Persze lehet jobb lenne ha leküldeném a kiskanállal aztán innék rá, de a protokollt be kell tartani ;]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák