Új hozzászólás Aktív témák

  • madle

    őstag

    válasz HussarF #78655 üzenetére

    Azt a hétszázát! Baszki azért az nagyon komoly! 180kg x14 :R

    Nem használok semmi illegálist! De az utóbbi hetekben én is meglepődtem magamon. Ugye a kaja, amióta itt leskelődök a fórumon azért nagyban motivált a tiszta kajálás és elhagytam a szemét CH-t, és komolyan én azon is gondolkodtam, hogy a jobb minőségű CH nem nyomja úgy el a tesztó szintet, lehet csak bebeszélem de olvastam valahol hogy a sok rossz CH odavág neki.

    De egyébként annyi a titka, hogy emelem mindig a súlyt (és beszarás), de megy.
    Radnix koma tiszteletem mert a 170kg-ba nagyon szép a 6 ismétlés többször is a Te súlyodhoz mérve. Nekem a max annó 192kg volt, és azóta soha!! nem sikerült, sőt jelenleg maxokat 172kg-ba húzok(azért pont ennyi, mert így jön ki a tárcsával) Viszont szerintem a derekam elég erős, ezért is mehet jobban a guggolás.
    Egyébként a jelenlegi súlyom, pontos mérlegen mérve: 85,5 kg nap végén, szerintem üres reggeli súly 83kg lehet.

    Tudom hogy erőemelők saját súlyuk több mint dupláját mozgatják, de én nem vagyok erőemelő sem, meg a csontozatom és izületeim is baromi vékonyak. Szóval büszke vagyok erre az eredményre!

Új hozzászólás Aktív témák