Új hozzászólás Aktív témák

  • madle

    őstag

    Zola, nekem az edzotars ordibalasanal sokkal nagyobb motivacio ha egy jo csaj nez! :) de viccet felreteve tenyleg franko ha orditanak es biztatnak!

    Letudtam a labazast, baratnommel voltunk neki is segitettem eloszor guggolni de utana haveromekkal bemelegitest kovetoen belevagtunk. Jo mert 2 cimboram egyutt edz, hamarabb szoktak lemenni es mikor vegeznek maradnak segiteni nagy sulynal. Egy mogottem, ketto a rud szelen.
    Lenyeg a lenyeg, tulazarnyaltam ismet a kituzott celokat.

    Bemelegites 20x60kg majd 20x100kg es utana jottek a szerianak szamito loketek. 12x120kg majd 12x130kg majd 12x140kg majd 12x150kg es nem birtam ki, a vegere 10x160kg :) na de bevallom, a 12-es szeriak rendesen megfogtak. Egyebkent edzes elott lement egy koffeines karnitin citrat es majdnem behanytam a 160kg-nal ugy felment a vernyomasom vagy nem tudom.

    Haveromek akik elottunk szoktak labazni meg mondtak elotte "ha beleguggolok 10-et, elmennek haza" mert ok is nagyjabol ott tartanak hogy 160-ba 12x ill. 170kgx6. En meg 4 hete mondtam nekik hogy utolerem oket :)

    Mindenesetre most jol erzem magam, foleg hogy lement edzes utan 100g zabpehelyliszt 30g feherjevel :K :B ;)

Új hozzászólás Aktív témák