Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Zola007 #77265 üzenetére

    Nyújtásnál nagyon hasznos, ha először lazán csinálod, pár másodperc után visszaengedes, majd ráfeszítesz az antagonistára és úgy tolod rá szépen óvatosan a fájdalomküszöbig.

    ______________________________

    Ide is beírom akkor:

    Na megvolt az alkalmassági vizsga. Kb 3 órát aludtam, mert elfelejtettem megcsinálni egy beadandót, aminek ma van a leadási határideje, éjfélkor álltam neki. :D Ennek megfelelően nagyon nehezen melegedtem be, ráadásul 5 percet adtak melegíteni (utálom az ilyet), szóval az első két gyakorlatom szar lett és csak 4-et csináltattak, de így is max pont.

    • Felülés 60 másodperc alatt: 55 (ennyitől max)
    • Helyből távolugrás: 252 (250 a max, általában 270 körül ugrok)
    • Na itt melegedtem be rendesen, fekvenyomás 60 kilóval: 42 (új rekord, 39 volt az előző, 25-től max pont)
    • Futás: 7:17! :C Betoltam 40 g szőlőcukrot előtte, meg beütött a dupla kávé is, jól bírtam az iramot. Köridők (600 m egy 100 m hosszú emelkedővel): 2:24, 2:35, 2:18. Első körben 3/3-as légzés, második felétől 2/2, a végén meg nem emlékszem, mert szerintem a fülemen is vettem. A pulzusom elszállt a francba, de kibírtam hangyásodás, rosszullét nélkül. 189 volt az átlag es 198 a legmagasabb érték, ennyit sose mértem még. :)

Új hozzászólás Aktív témák