Új hozzászólás Aktív témák

  • pityaa23

    senior tag

    Üdv Hölgyek Urak!

    Ma délelőtt guggolásnál szépen meghúztam a derekam. Pedig a súly nem volt vészes, a combom simán bírta, lehet kicsit belebillegtem vagy nem tudom. A lényeg, hogy irtózatosan fáj, de nem mindig, csak ha állásból leülök, vagy ha ülésből kell felállni. A hosszabb ülés utáni kiegyenesedés és hogy a derekam megtartsa a felsőtestem az szó szerint könnyfakasztó fájdalmakkal jár. :D Kb 5 perc mire nagyjából sikerül több próbálkozás után, mert néha elkezd begörcsölni erősödni a fájdalom. Utána "elvagyok", csak hajolgatnom nem kell. Kérdés, hogy ilyenkor mi a teendő? Kenegetem Voltarennel, meg fekszem, de ez a fájdalom nem lehet komolyabb sérülés? Nektek volt már hasonló? És hány napig tart? :D Megyek pénteken fogorvoshoz, a székből félek nem tudok majd kikelni. Max félig előrehajolva mint az öregek, úgy nem fáj rögtön a felállás, csak nem szívesen megyek úgy ki a váróba. Bár biztos poén lenne hogy bemegyek állva kijövök görnyedve, aki akkor van először fogorvosnál még jobban betsz@rik. Szóval minden jó tanácsot szívesen fogadok amivel minél előbb újra ember lesz belőlem.

Új hozzászólás Aktív témák