Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Rivaul #68550 üzenetére

    Amikor tejsavót ittam, folyamatosan ki voltam pattogva ami azért elég zavaró, eleinte vettem 2-3 fajtát, nem foglalkoztam semmivel, majd utánaolvastam, megkerestem a legjobbat amit ajánlanak, a 100% Whey Protein Pro-t, azt vettem, ittam, imádtam. Most 2 hete semmilyen proteint nem szedek, és semmi ilyen gondom nincsen! Eleinte próbáltam, hogy reggeli műzlit nem eszem, hátha elhagyom a tejet akkor jobb lesz, ezért váltottam zabkására, amit vízzel eszek, mellette még ment a fehérje, de hiába, a tej elhagyása nem volt elég. Majd utánaolvastam, hogy sok embernél ezt okozza a tejsavó, ezért kerestem mást, ekkor jött a 100% beef protein, persze a tisztábbik verzió, (Hydro bizbasz) ami végképp semmilyen tejsavót nem tartalmaz, szóval nem kevert, csak marha. Egyébként a fentebb ajánlott csoki-mandula ízűt vettem, ami eleinte tök jó móka volt, de most már alig várnám, hogy elfogyjon :D , viszont iható, nincs vele különösebb gond.

    Egyébként nálunk van ilyen családi örökség a tejre nézve, anyum tejallergiás, szóval nem nagyon iszik tejet, persze nem halálos, kávéba beleteszi azt a keveset, meg stb stb, de nem iszik meg minden nap egy pohár tejet vagy valami, sőt, ha lehet inkább kerüli, mert meghajtja, ahogy tesómat is, és rám sincs kifejezetten jó hatással, szóval nem véletlen mondják, hogy a tej a kisbabáknak való :D

    Na de, szívesen próbálkoznék én több fajta fehérjével, ha lehetne belőlük kis zacskósat kapni, mert megvettem az utolsó 100% WPP-t is, amit félbehagytam, mert közben váltottam beef proteinre, alig tudtam eladni a wpp-t bárkinek is, hogy ne keljen kidobni, most itt van felbontva a beef protein, ezzel sem tudom hogy mi lesz, mivel így nem szeretném tovább szedni, és ebben is benne van 14ezer forintom, a fele meg itt van a dobozban, így nem akarok beruházni további tízezres termékekre, de még 3-4 ezer forintos cuccokra sem, mert hatalmas pénzkidobás. Remélem kapok majd több fajta 30grammos zacskós fehérjét, veszek párat, és úgy kipróbálgatom, ha nem válik be, úgy is jön a fenomenális hatás 1-2 napon belül és akkor tudom hogy azt sem kell tovább szedni

    Viszont most már picit összekavartatok, és nem tudom, hogy a mi szintünkön, jó-e a növényi, a szója, vagy most akkor mit is próbáljak ki :N

    Am, a tejsavó nálam, itt a sok rossz tulajdonság ellenére, nagyon bevált, a 100%WPP nagyon szép eredményeket ért el, tényleg szépen jött az izom, ahogy kell, elsősorban ezért szomorít el, hogy gyengébb minőség felé kell nézelődni, ami ráadásul sokszor drágább

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák