Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Drizzt #68548 üzenetére

    Az a baj, hogy egyelőre fogalmam sincs.
    Ma egész délelőtt olvasgattam ezzel kapcsolatban, és gyakorlatilag az Absorice vagy a Protein Fusion Complex marad választási lehetőség. Az első kurva drága, a második meg számomra nem valami bizalomgerjesztő, nem tudom miért, talán mert olyan semmilyen márkának tűnik, mindig Scitec és Biotech terméket vásároltam eddig.

    A legelszomorítóbb az egészben, hogy évek óta szedtem a tejsavót, és nagyon megszoktam, tényleg szuperül ellát edzés után még a szilárd kaja előtt, és most 2 hónapja nem szedem, de már nagyon hiányzik. Beef protein, pedig vegyes érzelmeket váltott ki, oldódása annyira nem jó, és eléggé habzik a 100% WPP-hez képest, ráadásul csak azért váltottam, mert akkor is utána olvastam, hogy a tejsavónak köszönhető-e, hogy kipattog a hátam, arcom, és felpuffaszt, és rájöttem, hogy igen, majd mikor elkezdtem szedni a Beef-et, szomorúan tapasztaltam, hogy ezzel sem jobb a dolog, szóval nem lettem előrébb, most meg már teljesen el vagyok keseredve, mert gyakorlatilag érzem, hogy hiányzik a szervezetnek a protein, napközben egy egy adag, edzés után pedig főleg.
    Reggel tolom a zabot, ami nagyon jó, az első komolyabb szilárd kaja előtt, én nagyon szeretem reggelinek, de kicsit olyan alkoholfüggőnek érzem magam, hogy fehérjepor nélkül, már hiábavaló az edzés, meg az élet is

    Egyelőre keresgélek, olvasgatok, nézelődök, de hogy mi lesz a vége, még elképzelni sem tudom, valahogy jó lenne megszabadulni a mellékhatásoktól egy tejsavónál, és akkor nem lenne semmi gondom
    //Ki gondolta volna, hogy pont én vagyok ilyen szerencsés, hogy megszeretek egy sportot, és a legfontosabb dologra vagyok allergiás :W Tipikus

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák