Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    senior tag

    válasz Ijk #68247 üzenetére

    Leírtam sokszor, hogy igazad van, kellene a láb mindenkinek, aki gyúr. Pont, ez nem vita téma. :K Csak kicsit unalmas, hogy állandóan fel van hozva, és ilyen szarokon beszélgetünk, vitázunk. Woodnak el van nézve (najó, neki sincs ;] ), hogy nem lábazik, csak mostanában. Bezzeg mikor értelmes témát hozok fel, arra senki nem reagál Woodon kívűl. :U

    Nem kell magyarázkodni, de ha visszaemlékszel volt nekünk már nem egyszer vitánk, és fel voltam készülve rá, hogy Te bizony nem fogsz szóba állni velem. Meg is lepődtem, azért írtam Neked amit írtam. Úgy gondoltam egy jobbost megér, hogy tiszta lappal induljunk, értelmesen tudjunk beszélgetni. Ellenben nem reagáltál semmit sem, de mint írtam semmi gond ezzel. Te ilyen vagy, én meg olyan. Személyeskedésbe meg végképp nem akarok átmenni. Az úgysem vezet jóra, ahogy eddig sem.

    Milyen múlt miatt? Azt sem tudom mi bajod velem, valamikor beszóltam vagy mi?
    Hagyjuk ezt a személyeskedést arra válaszoltam amit írtál.
    Kölcsönös volt az ingerültség, és a feszültség köztünk. :U

    Akkor most kérdezem meg, egyenesen a képedbe ;] : tiszta lap? :F

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Új hozzászólás Aktív témák