Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• deniro2

senior tag

válasz Woodslave #67965 üzenetére

10 éve olvasom ezt a topikot (és időnkét pár másikat is) és arra jöttem rá, hogy a genetikán és az edzésen kívül gyakorlatilag semmi nem számít. Ilyen Janesz, Casanova, Ijk féle népek tök mindegy, hogy mit esznek, meg mikor, ha rendesen edzenek, akkor izmosak lesznek, a hozzám hasonló nyomik meg csinálhatnak akármit, maximum magukhoz képest érhetnek el eredményeket. Nem viccelek, elolvastam több százezer hozzászólást és sok száz cikket, de eddig csak az biztos, hogy akiknek megvannak az adottságai, azok kellő edzéssel izmosodnak, akiknek meg nem, azok kiolvashatják az internetet, meg kopizhatnak akármilyen testépítőt, szart sem érnek el. És ez nem önigazolás, csináltam én már aszkéta módszerrel, meg számtalan egyéb módon is, edzettem heti 6x, ettem 3 óránként, napi 300g fehérjét is toltam már, de a különbség a sima (kiegyensúlyozott, de nem testépítő) kajához és a heti 2 edzéshez képest elhanyagolható volt.
    Néha úgy érzem, hogy nem csak a csontozatom, de az egész genetikám női és egy kibaszott izmos nő vagyok, aki már rég a genetikai határaival küzd... :(

Hozzászólok Aktív témák