Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz Woodslave #64987 üzenetére

    fuh, pont mivel mindenki egyedi ezért nehéz általános elveket megfogalmazni...

    Hogy szerintem mi a jó? Megpróbálom összeszedni egy pár pontban a fontosabb elveimet:
    - Ugye a testreszabása az edzésnek és az étrendnek mindig a legfontosabb
    - Étkezési gyakoriság szempontjából én azt mondom, hogy legalább 3 óra teljen el étkezések között (max. 5)
    - Hogy zsír, fehérje, ch mennyi kell, az is egyéni - de az fontos, hogy a legtöbb ember (Akikkel én foglalkozom) túl kevés zsíradékot eszik. Ez lehet növényi vagy állati forrásból is. (egyéne válogatja)
    - A fehérje feldolgozása energia igényes folyamat - és a fehérje az alapépítő elem - ha több fehérjét viszel be, több ch / zsír is kell.
    - Céltól függ, h milyen edzés és étrendet kell követni, erre nincs általános. Én azt vallom, hogy minél kevesebb idő alatt minél hatásosabb edzést összehozni. Ezek leginkább HIT variációk, vagy HST leginkább.
    HA csak jó fazon, és nem testépítés a cél, szerintem felesleges weider edzést csinálni - túl sok idő és nem elég gyorsan hoz megfelelő eredményt... (és sokminden nincs benne ami lehet, hogy kellene)

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák