Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz nuke7 #64198 üzenetére

    ezt honnan veszed? Az edzőakadémián tanítják? Tehát akkor paleo vagyok 10k kalóriával nem hízok el :K

    biztos okosabb vagy mint ez az ürge, de azért hátha nem annyira [link]

    Carbs are rarely converted to fat and stored as such
    When you eat more carbs you burn more carbs and less fat; eat less carbs and you burn less carbs and more fat
    Protein is basically never going to be converted to fat and stored as such
    When you eat more protein, you burn more protein (and by extension, less carbs and less fat); eat less protein and you burn less protein (and by extension, more carbs and more fat)
    Ingested dietary fat is primarily stored, eating more of it doesn’t impact on fat oxidation to a significant degree

    csak hogy belezavarja a világképedbe, szerinte pont a ch-ból lesz nehezen zsír :Y

    zsírból még inzulin nélkül is lesz testzsír, majd Zola megmondja a latin nevét a folyamatnak

    volt egy veganmaster nevű arc, aki szerint a legtökéletesebb izomépítő diéta a 80ch-10-10 protein zsír, mert egyáltalán nem zsírosodsz, hanem a tested glikogénraktárát (izom) bővíti. Igaz nem láttam hogy vki nagy eredményt ért el ilyen diétával. De ha már banánlány, akkor szintén hasonló kvalitással rendelkező Durianridert is nézd meg aki utolsó infóm (nem követem) szerint raw fruttarian, azaz csak gyümi

    kár hogy vége a munkaidőmnek, hamarabb is jöhettél volna ;] :DD

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák