Új hozzászólás Aktív témák

  • Dicker

    őstag

    válasz Yeffy #62511 üzenetére

    Két helyen is. Svájcban egy luxus síparadicsomban. Havi 1-1.2 között kaptam, borravalótól függően, ha mondjuk az angol királyi család jön, akkor jól keresel. A szállás ingyenes, egy kaja is, viszont most jön a bökkenő, ott a hegyen nincs bolt, tudsz venni pár dolgot, de aranyárban van.
    A másik már átlag helyen volt, mint kidobó, bár ilyen suhancokat nem kellett nagyon kidobni, szólni se mertek volna. :)) Az 600.000 körül jött ki, de ott kellett szállás, ami olcsó is volt viszonylag 400 euró/hó ebben benne a rezsi, de úgy már nem érte meg annyira.
    De az a helyzet, hogy kimész szép és jó, hazajössz itthon senki leszel, nem ismersz majd senkit, nincsenek kapcsolatok, ami többet ér, mint a pénz.
    Azóta meg itthon vagyok. Egy nagyobb külföldi vállalatnál kezdtem el dolgozni értékesítőként 200-ról indult a fizetésem, és azóta már regionális igazgató lettem, mellette meg csinálok ezt azt, mert nem szívesen teszem más kezébe a sorsom. :)
    Én vidéken lakom, az iroda Pesten van, inkább feljárok, ha kell mindennap, de nem költözök oda.

Új hozzászólás Aktív témák