Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Woodslave #55344 üzenetére

    Igazából én nem vagyok ez a 'raw fruitarian' megszállott, mert itthon elég kevés gyümölcs van ami beszerezhető.
    Pl a datolya, mangó (ezeknek magas a ch tartama) ezek itthon mind aranyárban mennek, úgyhogy csak a banán van. A dinnyeszezon jó itthon, azt várom már, csak annak a víztartalma miatt korlátos, napi 5kg-nál több nem fog menni szerintem, szóval ki kell egészíteni mással. Hétvégére beérik a cseresznyénk is, szóval egész nap ehetek cseresznyét 2-3 hétig. :D

    Ha a fenti opciókat meguntam, vagy éppen nincs idénye, akkor nagyon egyszerűen oldom meg.
    Tartom a 80/10/10-et, de eszek szinte mindent ami szénhidrát.
    Rizs, alacsony zsírtartalmú szósszal bekevert tészta, vagy lencse (imádom csak napi 200g-nál többet nem szoktam enni, mert beindul a gáztermelés. :D), száraz bab (ugyan az a helyzet mint lencsével).

    Legtöbbet rizst és tésztát eszek, de mikor nagyon meguntam a 4 közül mindet, akkor van, hogy csak banánt eszek ami szerintem tök finom és magas szénhidráttartama van, amikor nincs kedvem főzni akkor banánt eszek. Csak kibontod és eszed.

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák