Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Zola007 #54985 üzenetére

    Furcsán hangzik. Koncentráció rendben van, fejben ott vagy végig?
    Nekem szinte minden edzésen megvan a flow-élmény (talán az egyetlen, kvázi lazítós váll-nap kivételével), így rendszerint az öltözőben próbálom utólag összerakni, hogy mit is csináltam, megvolt-e minden, amit elterveztem. A terem felé fejben átveszek minden gyakorlatot, sorozatot, mozdulatot, tervezett súlyokat. Aztán a bemelegítésnél még képben vagyok nagyjából, de az első edzőszéria után megvan minden, ami a fogcsikorgatós belső fílinghez kell... kvázi nem hallok semmit, a látásom és a gondolkodásom beszűkül arra az egy sorozatra, ami éppen következik, nincsenek hangok, gondolatok, kételyek, csak az érzés, hogy szétgörbíted azt a pille kis sz*rt. Marhajó érzés minden sorozatban otthagyni egy darabot magadból, és szar érzés, amikor azt érzed egy széria után, hogy b*sszus, még egy rep benne lett volna. Néha hozzámszól vki edzés közben, de csak azt látom, hogy mozog a szája, és felém néz. Ebből gondolom, hogy valamit mond, de jó pár mp-be beletelik, amire fel is fogom, szal nem igazán szoktak velem beszélgetni. :D Nem is értem, mondjuk hogy tudnak edzés közben beszélni, amikor én speciel azzal vagyok elfoglalva, hogy túléljem a hátralévő penzumot, és kifejlesszek vmi különleges képességet, amivel a fülemen is tudok levegőt venni. :)

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák