Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Morris #54705 üzenetére

    Tejet szeretem, de max 1x iszom egy nap és max 2 decit

    Sose voltam éhes fajta, mikor kövér voltam, akkor sem, mondjuk az betudható a magas leptin-szintnek, de a diéta bő 1 éves időtartama alatt sem voltam éhes.

    Pl most jöttem edzésről, betoltam a 30g-os shaket, most elfelejtettem vinni zabpelyhet, így 50g mazsola jutott, mert azt találtam a táskában, mikor hazaértem akkor 250 főtt rizs + 100 brokkoli +10 repce + 70g főtt csirkemell.
    Ez így 1 órán belül 55g fehérje, 100 CH és 15 zsír, de mintha üres gyomorral ülnék a gép előtt. Még vagy 2x meg bírnám enni
    Éhen pusztulni biztosan nem fogok napi 3300-3400 kcal mellett, de rossz hogy sose érzem úgy hogy jóllaktam volna.

    (#54706) Woodslave : nem vagyok izmos, nagy fogyás után próbálok most kissé visszakapaszkodni erőszintben. Edzés az fogyókúra alatt is ment hasonló stílusban, csak több kardioval

    (#54707) bandus: lehet, hogy ez a baj, megpróbálom megcserélni, hátha beválik :DDD (proteinnek kezdtem írni mindkettőt, csak nem akartam "nagyzolni", viszont ahhoz már balsfaz voltam, hogy mindkettőt átjavítsam :C )

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák