Új hozzászólás Aktív témák

  • venge

    tag

    Woodslave: Sajnos a húzódzkodás nem fog menni. Ezt még az edző nem tudja, de majd rájön. Négynél többször még nem sikerült egyhuzamban felhúzni magam. :O De azért van edzőtárs, hogy segítsen!

    Because: Elvileg így működik Ebbe a terembe kb. három éve járok, de magával a gyúrással kb. húsz éve foglalkozom, kisebb - (de inkább) nagyobb kihagyásokkal. Elég sok szakirodalmat elolvastam, úgy gondolom, van már valami fogalmam a dolgokról! Ilyen jó formában még sose voltam (ez nem azt jelenti, hogy Isten vagyok, csak saját magamhoz mérten tettem ezt a kijelentést). Tavaly már ismerkedtem a diétával, tíz hét alatt lement olyan öt kiló.
    Igazából én az edző segítségét, csak az edzésterv, kaja, táplálékkiegészítők összeállításában kértem, a gyakorlatoknál már elég az edzőtárs. Néha-néha beleszól, ha valami szabálytalanságot lát.
    Többnyire az edzőnk, végig a lányok, srácok mellett áll, végigkíséri az edzésüket.

    A másik kérdésedre a válasz: tavaly tavasszal voltam 98, nyárra lementem 93 kiló körülire, most vagyok 100 kiló. Mindez 180 centisen.

Új hozzászólás Aktív témák