Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz shteer #47581 üzenetére

    Jelölgessétek csak azt nem tudom mire fel. Sztem tök korrektül leírtam egy szitut és kérdeztem hogy jó lesz e a terv. Nem értem mitől hülye a kérdés, a márkaneveket azért alakítottam át viccesebb formátumra, hogy ne tűnjön az egész egy direkt reklámnak. Aztán ha kérdezek akkor lehetőségekhez mérten úgy teszem hogy ne kelljen órákig/napokig utána oda-vissza kérdezni...

    1ébként is sok olyat látni, hogy kérdez valaki valamit és utána harapófogóval kell még pár körülményt kihúzni belőle hogy pontosabb válasz születhessen, de ha úgy jobb akkor átkonvertálom az egész kérdést:
    "Ha otthon gyúrok izmos leszek?"

    Aztán néha meg jön a sírás rívás, mert hogy a gyúrósokat alaptalanul lenézik, bohóckodnak a súlyokkal és dolgozik az injekció, de aki ilyenkor benéz egy fórumra és lát egy kérdést, amire az első válasz "a hónap hülye kommentje"... írhatott volna valami értelmesebbet is de savazni mindig egyszerűbb. Egy kívülálló ilyenkor sztem teljes joggal gondolja valószínűleg az ilyesfajta válaszolókról, hogy na ezek aztán tényleg bunkók. De akinek nem inge... ;]

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák