Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• syl5

őstag

válasz Assdak #43000 üzenetére

Szia,

jó hogy felhozod a témát.

Mostanában vettem tőlük én is egy ON 100% Whey-t, de egyáltalán nem volt normálisan leragasztva a védőfólia. Sőt le se volt ragasztva, mert ahogy lecsavartam a kupakot rögtön benne is maradt a védőfólia. Nekem a dobozzal semmi bajom nem volt, ugyanolyan mint a weboldalukon.
    Olyan mint a lentebbi kis képen, utánaolvastam ez egy újabb design. De látod a weboldalukon is kétféle kinézet van.
    Engem az aggasztott, hogy a site-on 74 adagos, nekem meg 71, pedig elvileg ugyanaz a kiszerelés. Egyik fórumon ezt azzal magyarázták hogy Európában más szabályozások vannak, valamit ki kell belőlük hagyniuk, és ezért lesz ennyivel kevesebb.

Viszont a védőfólia gyakorlatilag hiánya engem is aggaszt, és ha azt mondod az állaga is más, mint máshol akkor biztos hogy valami nem kerek.

Ugyanez van a vitaminommal is. Multi Pro. Érdekes módon amit tőlük veszek arról kézzel leszedem a védőfóliát, amit meg márkaboltból arról késsel is alig tudom levakarni.
    Pár hónapja jól le is betegedtem és érdekes módon sima gyógyszertári Calcium+C-vel kikúráltam magam, amiket elvileg rendszeresen szedek.
    Fáradt is voltam, mintaboltos vitamin után érdekes módon nem.

Te honnan és mennyiért szoktad amúgy venni?

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák