Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Ijk #35039 üzenetére

    a szemét kaja felbaxa az inzulinszintet, utánna hirtelen leesik, éhes leszel megint eszel mégtöbb kalóriát viszel be stb láncolatnál nem értek valamit

    betolok egy pizzát, ez ugye kajakra szemét kaja. és elvagyok vele 6 órát simán úgy hogy eszembe se jut enni.

    mikor csirkerizst ettem napi 5-6x akkor nem csak azért ettem ennyiszer mert hogy ezt így kell, hanem mert 2,5 óra után szinte kiestek a szemeim az éhségtől, problémákat okozott a melóban, meg a normális életben is. pl gondolok egyet, elmegyek moziba, mire vége a filmnek éhenhalok, (pattogatott kukorica és 1 liter kólával nemmm ;] ) elmegyek kirándulni, cipeljem mindenhová, horgászni, bármi, állandóan azt kell nézni hogy mindjárt enni kell mert gyúrunk. tök gáz ez azért hosszú távon.

    másrészt meg kizárólag úgy tudtam felmutatni bármi érdemleges pozitív változást magamon ha 100% betartottam egy versenydiéta közeli táplálkozást

    most hogy javarészt baxok rá azért egyszerűbb az élet, így is "erős" vagyok.
    átlag kajálás
    reggel zabpehely meg egy kisebb turmix, vagy péksüti
    viszek magammal dupla adag fehérjeturmixot, ennek felét elkortyolgatom délig
    mondjuk fél 1kor csirkerizs szerű kaja
    kb 4kor megiszom a turmix másik felét
    6után végzek, ezsek valamit amit anyu süt ;] teljesen mindegy mennyire szemét vagy nem
    edzés előtt ha nem felejtem el akkor lecsúszik egy kis kreatin
    ha elfelejtem akkor edzés után egy turmix kreatinnal ez kb 9 óra után
    este nézek egy filmet ez alatt zabálok vmi szemetet vagy pufirizst. szemét ilyenkor: csipsz, sós földimogyoró, szotyi, esetleg fagyi ;]
    ennek eredménye képpen van rajtam kb 15 kiló felesleg. viszont oda tudok figyelni melóban arra amit csinálok, és ez nálunk kiemelten fontos

    diétában, verseny szintűben, mert az abszolút tiszta kajáról beszélünk eddig mindig lecsökkentek a koncentrációs képességeim, zombiztam, mint ahogy azt a versenyzőktől is folyamatosan halljuk. ne ezt most nem engedhetem meg magamnak melóban. szal végre van indok hogy miért zabálok félre :)
    aki elolvasta ezt mind az így járt ;]

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák