Új hozzászólás Aktív témák

  • #11527168

    törölt tag

    válasz drogery #334 üzenetére

    Max megtanít trxezni Vagy a kedvencemet speedfitnesst ;] Mondjuk az azért jó, mert sokat pucsítanak a csajok kitartva :D De komolyra fordítva egy beszélgetést megér, Tozó szerintem tudásban nem rossz.

    Sch. Norbit személyesen ismerem, nincs vele semmi probléma, ő hisz abban amit csinál. Ennyi. Nekem sem szimpi az ápdét, de nem kötelező enni. Amúgy igen, nagyképűnek tűnik, de az a különbség, hogy van mire. Most nem védem, de én sem fogok trabanttal járni meg meghúzni magam, hogy szerénynek tűnjek. Az a baj velük, hogy lementek sajtóban erre a blikk színvonalra, de sajnos csak azzal lehet eladni magukat (a termékeiket) ez a réteg veszi nagyjából.

    szerk: amúgy Norbi soha nem mondta, hogy számunkra jók a dolgaik, de pl. a célközönségnek az elhízott anyukának fényévekkel jobb ha az ő ételeiket eszi, rájuk tornázik, mint amúgy magától csinálna. Az ilyeneknek fogni kell a kezét, szépen berendelik az update menüt egész hétre, tornáznak fél órát, amúgy meg pacalt ennének pizzával meg ülnének a valagukon

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák