Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Azért f@szkivan, hogy az ember próbál segíteni egy bizonyos másik edzésstílussal, de hasonló célokkal foglalkozó topicban és még mindig a pólkócsvédes baromság a válasz rá, hogy a proteinpor természetellenes, különben sincs szükség annyi fehérjére a növekedéshez, mert az is természetellenes. Nem akarok bántani senkit, sőt éppen azért próbálok segíteni, hogy picit rávilágítsak arra, hogy nem feltétlenül igaz az átlagember hiedelme a táplálkozással kapcsolatban. Az addig ok, hogy van aki különböző saját súlyos gyakorlatokat végezve szeret edzeni, úgy is rá lehet menni a hipertrófiára (persze egy szint után már kombinálni kell súlyokkal, mert nem lesz elég, de ez más téma, meg az a legtöbb embernél elég messze van). Én is szeretem beépíteni az edzésembe ahol tudom, mert jónak tartom. Viszont miért nem hajlandóak sokan elfogadni, hogy a táplálkozáson múlik az egész? Mamakoszt meg harcosdiéta mellett baromi kevés az esélye az embernek, hogy fejlődjön. Erre meg jön a mantra,hogydeaznemtermészetes. Komolyan, hogy lehet ilyen állatságot kitalálni? Nem azért, jó marketing, szó se róla, de sajnos beveszik az emberek. Aki nem foglalkozik kicsit is komolyabban a sporttal az elhiszi, hogy van természetellenes izom meg természetes. Meg igazi erő is létezik meg műanyag is. Előbbihez egy ablakpárkányról lecsüngve kell húzódzkodni, utóbbihoz meg konditerembe kell menni és ugyanazt a mozgást végezni egy csigás gépen, mindjárt műizom fog épülni...

Új hozzászólás Aktív témák