Új hozzászólás Aktív témák

  • rolkaDb

    aktív tag

    válasz #11527168 #30091 üzenetére

    Azért kell, mert elkoptak a porcaim a könyökömben és elég sok idő volt rendbe szedni de ennek elhanyagolását ezentúl sem szeretném, nehogy megint előjöjjön.
    Nagyon sok mellékes problémám van ami miatt nagyon jól jönnek a vitaminok a szervezetemnek.

    (#30094) prot-ko : Szóval kreatinból tökéletes lenne egy myprotein. Köszönöm a jó tanácsokat! L-glutamin csak gondolat szintjén van egyenlőre, ha be is szerzek belőle később fogok természetesen.

    (#30100) Coccolino_O: A leírtak alapján vagy peak vagy myprotein lesz a végső döntésem de semmiképpen sem szeretnék valami szart venni. Köszönöm, akkor lehet kifogom próbálni ezt a JutaVit ízület védőt. Lényegében azért is kérdeztem meg, mert ez lenne mind közül a legfontosabb és ebben vagyok a leginkább tanácstalan. :R A halolajjal akkor biztos jó páros lesz. DE a az nem szív/érrendszer védelme érdekében kell bevinni a szervezetbe?
    Tulajdon kép rengeteget olvastam már az évek során ezzel kapcsolatban, 4 év relatív hosszú idő. Kajálás terén volt mit megtapasztalnom.

Új hozzászólás Aktív témák