Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowbull

    addikt

    válasz Woodslave #24445 üzenetére

    400 g csirke, 80g whey, 30g kazein, 100g mogyoro, lenmagolaj, sajt meg zoldseg. nyilvan kaloriaban kevesebb lesz, de amikor hagyomanyos dieta ment, akkor sem volt sokkal tobb, az akkori rizs+zab adagot valtja ki a mogyoro.

    Persze a porok miatt ebben is van nemi ch, meg a mogyoroban is van, olyan 25g osszesen naponta.

    Az edzes utana vitargot huztam ki teljesen, az nyilvan hianyozni fog. Szamolok nemi izomvesztessel, nade az en szintemen ez nem igazan mervado.

    (#24446) kennystyle

    a dekazast ugy ertem, hogy azert szamolni kene a ch-t. Elvileg a glikogenraktarakat kene visszatolteni, igy pont annyit ch-t kene betolni este, amivel feltoltodnek. Ezt a mennyiseget meg a 10 napos uritesi fazis sulyvesztese alapjan kalkulalhatjuk.

    Persze a celtol is fugg, ha zsirt akar egetni az ember, akkor kevesebb, izomtomegnoveleshez tobb.

    szerintem azert is erdemes figyelni, hogy az ember tudja mire hogyan reagal a szervezet.

    En sajna meg ott nem tartok, csak a nyalamat csorgatom. ha majd osszefuggestelen hulyesegeket fogok irogatni, akkor leszek ott, hogy az agyam mar nem tud ch-t felhasznalni mert nincs, de meg nem allt at zsiruzemre :))

    Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Új hozzászólás Aktív témák