Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    válasz Nightmare #22301 üzenetére

    És kérdés még, hogy mi a cél? Hogy nagy legyél? Elérhetetlen vágyakat nem fogok kergetni. Átlagemberek vagyunk. Normálisan kajálok, úgy hogy ne kerüljön többe sokkal, mint általában. Nekem ennyi elég. Nem fogom hajszolni, ami nem megy. A topicban mindenki azt teszi, kevés eredménnyel.

    tegnap voltunk a vírus estek előadásán, és a függőségek volt a fő téma, az egyik. és megemlítették a gyúrást is, a testépítést, hogy nem kicsit lehet ezt is túlzásba vinni. nem csak amiatt, hogy még nagyobbak, és még nagyobb izomtömeget akarnak az emberek, hanem a sport adta élvezetek hajszolása miatt is. mert edzés végén, én legalábbis kurva jól szoktam magam érezni, endorfin termelés maxon, stb... meg ez is lehet valami hiány pótlás, a megszokások miatt, kinél éppen mi. de a legfrissebb kutatások alapján párhuzamot vontak a drog/szerencsejáték/sport és egyéb függőségek között, érdekes. talán feltesznek valami anyagot a témáról, jó lenne elolvasni...

    még egy gondolat, nem értem, hogy miért ostorozzátok itt magatokat, oké, ez félig viccesben megy, de miért?
    van itt sok ember aki jóval az átlag felett teljesít, egészségesen él!
    hirdessétek az igét, szórjátok szét a magvaitokat a jövő nemzedékének érdekében:)
    és igen, nem szabad túltóni! ennyit nem ér, hogy aztán 50, 60+ éves korunkban bogyókon, és félig lerokkanva éljünk...

Új hozzászólás Aktív témák