Új hozzászólás Aktív témák

  • Feriboy2

    aktív tag

    Mint jelenlegi dagadt engedjétek meg, hogy hozzászóljak.
    Mindenki aki azt hiszi, hogy "jaj de sokat eszek, de mégsem hízok" az téved. Egyszerűen nem visz be elég kalóriát. (A 3500 kalória se sok, pláne aktív életmóddal)

    Az én "diétám" pl olyan volt, hogy napi 1-2 liter kóla lement (450-900 kcal) meg két zacsi chips este filmezés közben (kb 800 kcal) ezt úgy kb a hét 6 napján, aztán mellé még 2 instant kávé extra cukorral (kb 300 kcal együtt) Most járunk már 2000 kalóriánál, és még nem volt se reggeli, se ebéd, se vacsora.

    A vacsorám pl. úgy nézett ki, hogy 2 szelet kenyér (szigorúan a kenyér közepéből, ha a végéről akkor kell 3-4-5 szelet) jól megvajazva, ráment a 10 deka felvágott, meg esetleg 5-10 deka sajt. Ez a kombó is simán 1000 kcal legalább.
    Már 3000 ezer kalória és a legnagyobb zabám az ebéd még benne se volt. (reggelizni nem mindig szoktam)
    És ebbe most benne sincs az, hogy néha lecsúszott vacsira egy egész pizza (kb 2000-2500 kcal) vagy egy dupla dönertál. Plusz még nyáron fagyi jégkrém.

    Mindezt természetesen szigorúan ülő életmód mellett.
    Több évig kőkeményen követtem ezt a "diétát" és így sikerült magam "feltornászni" 124 kilóra a 173 centimhez.

Új hozzászólás Aktív témák