Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz gyuri860213 #146699 üzenetére

    az előző posztban írtakban említik a refractory period ami azt jelenti, hogy egy adott étkezéssel stimulálod az mps-t (izomprotein szintézis még egyszer nem írom le ;] ) akkor 4-5 órán belül hiába viszel be fehérjét nem történik semmi. (mármint mps-el kapcsolatosan) Elvileg van egy leucin mennyiség ami a maximális mps-hez kell. Leucinnal való kiegészítésnek akkor van értelme, ha egy kajádban nincs annyi fehérje ami tartalmazza a szükséges leucint. Valahol rémlik olyan tanulmány, hogy az étkezések között bevitt leucinnal trükközhetsz.

    Azaz ha úgy csináltad hogy volt 3 kajád, közte meg leucin akkor eszerint jól csináltad. Sztem mondjuk ennyi fehérjét bőven oszthattál volna 4 felé, az még annyira nem elborult

    na az se lehet rossz amit írtál. Spiccelés lefelé. De amit én írtam az is egy tecnikai drop set (vagy vmi ilyesmi ha jól tévedek)
    Ez a nordicot próbálgattam régen de a padon ahol csináltam lábam beakasztva a térdemnél fájt.. :U (mármint nem céleszközön, hanem sima evező padon ahol volt lábtámasz oda akasztottam) De így gumiszalaggal nem lenne hülyeség megpróbálni

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák