Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz Zola007 #129981 üzenetére

    Ja, de mit tehet az ember.
    Ami kell, az kell.

    Egy mondat jut az eszembe, amit egy buszmegállóban láttam : "Az élet azoknak való, akik nem bírják a kábítószert"

    Nos, lehet benne valami.
    Mindenki kábítja magát valamivel ebben az országban.
    Alkohol, nikotin, drogok, nyugtatók, stb. de miért?
    Mert ez az ország élhetetlen lett.

    Mindenki szorong, retteg, pánikol, depis, stb. de miért?
    Hitel, melóhely, egzisztencia, család, megélhetés, betegségek, nyomor, stb....

    Én 46 éves vagyok, nem öreg, de már fiatal sem.
    Frontint szedek ha szükségem van rá, sajnos ez van, mindent megpróbáltam, de nem sikerült. Pár nap után be kell kapjak egy szemet, és az a pár nap is kemény, ha nem szedem. Amúgy 1-3 tabit szedek a 0.5-ösből naponta, átlagban ez napi 2x1 szem.
    De elszomorít, hogy a 15 évesek körében is milyen iszonyatos mértéket öltött a benzodiazepinek fogyasztása.
    Van olyan ismerős aki az apjának fölírt 2mg-os Rivotrilt szedi napi 4-5 szemeket, és bőszen osztogatja a szakközépiskolás társainak.
    Na ez a nagy baj, és az, hogy ezt mindenki tudja, tanárok, diáktársak, szülők, és nem igazán tesz senki semmit.

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák