Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz Eagl3 #12909 üzenetére

    Értelek. Én sem próbáltam még soha, csak gondoltam kipróbálom, most van rá keret véletlen. Persze jó multivitamin meg tömegnövelő nálam előbbre van és igazából itt vége is. Csirkét igazából bárhogy megeszem csak tollasan nem, szóval hálistennek azzal nincs gond, melóhelyem is engedi a normális kajálást. Csak kérdeztem, hátha többeteknek van jó tapasztalata vele. A másik meg hogy mindenkire másképp hat, van akinek rohadtul üt, van aki meg semmit sem érez. Velem általában az utóbbi szokott történni, és akkor jön a kidobott pénz az ablakon érzés....

    Kreatinra nekem is allergiás a gyomrom, általában fosat rendesen ha nem oldódik fel teljesen. Gyomrom amúgy is érzékeny sajnos. Drágábbak jobbak szoktak lenni, de nem vagyok én bank....

    Eddig ilyen termékekből szájtek és bájotech-et próbáltam, nem dobtam el az agyam tőlük. Biotech-et már nem is veszek semmiből, annyira haszontalan a számomra hogy hihetetlen. Ízületvédőtől kezdve tömegnövelőig próbáltam, kalap szart nem ér.

    Ízületvédőből ki milyet tol? Szájtekes Arthroxon-t szokták dícsérni, meg az Animal Flex-et. Én még csak a Biotech-es Arthro Guard-ot és gyógyszertárban kapható Dona-t ittam, semmit sem használt. Kattog a kulcscsontom meg könyököm is ki szokott lenni, a térdeimről meg nem is beszélve. Mint egy 50 éves ember...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák